Powrót do strony głównej

Kup teraz

Na wszystkie produkty HairMax  rabat 5 %

Kod rabatowy : 

LASER 2117

HairMax jest pionierem w laseroterapii LLLT leczenia utraty włosów ZATWIERDZONYM PRZEZ FDA.

To amerykańska marka z niespełna 20-letnim doświadczeniem na światowym rynku w branży medycznej, mająca w swoim portfolio 7 BADAŃ KLINICZNYCH, potwierdzających skuteczność działania urządzeń na poziomie 93% wśród w sumie 460 BADANYCH PACJENTÓW Z ŁYSIENIEM ANDROGENOWYM U KOBIET I MĘŻCZYZN.

 

To NAJSZYBSZA NA ŚWIECIE TERAPIA ŚWIATŁEM w walce z wypadaniem włosów, przy tym bezpieczna, ponieważ światło lasera jest światłem zimnym, o niskiej częstotliwości fali  (655nm).

Jest to światło monochromatyczne, o skoncentrowanej wiązce, w przeciwieństwie do rozproszonego światła LED, które dociera do mieszka włosowego na poziomie komórkowym.

 

Urządzenia HairMax działają na zasadzie procesu fotobiostymulacji.

 

Terapeutyczna energia światła lasera dociera do mieszków (czyli źródła problemu) gdzie STYMULUJE JE DO WZROSTU NA POZIOMIE

KOMÓRKOWYM. Bez konieczności leczenia farmakologicznego.

Wiązki światła lasera REWITALIZUJĄ,  ZWIĘKSZAJĄ ILOŚĆ WPROWADZANEGO TLENU I SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH, WZMACNIAJĄC OSŁABIONE MIESZKI, STYMULUJĄ CZYNNIKI WZROSTOWE, POPRAWIAJĄ UKRWIENIE I W EFEKCIE ODWRACAJĄ PROCES PRZERZEDZENIA, PRZYWRACAJĄC I WYDŁUŻAJĄC NATURALNY CYKL WZROSTU WŁOSA.

Warto wiedzieć, że światło lasera ma również DZIAŁANIE ANTYOKSYDACYJNE i przyspiesza usuwanie niekorzystnych substancji, takich jak DHT, który odpowiedzialny jest za miniaturyzację włosów.

 

Lasery HairMax zalecane są do stosowania domowego, dla DOTLENIENIA, odpowiedniego ODŻYWIENIA I UKRWIENIA MIESZKÓW WŁOSOWYCH w celu WYDŁUŻENIA FAZY WZROSTU włosa oraz ZAGĘSZCZENIA WŁOSÓW.

Urządzenia laserowe są idealnym uzupełnieniem terapii wypadania włosów, zalecane są dla WZMOCNIENIA GRAFTÓW przed przeszczepem oraz

PRZYSPIESZAJĄ GOJENIE po zabiegach transplantacji.

Zalecane są w terapii skojarzonej z zabiegami oraz leczeniem farmakologicznym, bez skutków ubocznych. W klinikach oraz gabinetach, urządzenia laserowe wykorzystywane są do wspierania zabiegów mezoterapii i innych inwazyjnych kuracji. Przez zabiegiem- POPRAWIA UKRWIENIE I DOTLENIENIE, a po zabiegu- światło lasera koi i PRZYSPIESZA PROCESY REGENERACYJNE.

Preparaty pielęgnacyjne przeciwko wypadaniu włosów od HairMax

Linia pielęgnacyjna HairMax to zestaw produktów przeznaczonych dla osób mających problem z wypadaniem & przerzedzeniem włosów, zwłaszcza cierpiących na łysienie typu androgenowego.

Wśród preparatów znajdują się szampony i odżywki do codziennej pielęgnacji, serum na noc oraz aktywator wspierający terapię laserową HairMax.

Produkty HairMax wyróżnia innowacyjna formuła oraz połączenie składników aktywnych, które odżywiają skórę głowy, działają przeciwstarzeniowo i stymulują włosy do wzrostu.

Dla najlepszych rezultatów polecamy 3 stopniową terapię:

Krok pierwszy: Szampon Stimul8™ i odżywka Exhilar8™

Krok drugi: Aktywator Acceler8™

Krok trzeci: Serum na noc Overnight infusion.

 

Produkty nie zawierają szkodliwych dla włosów siarczanów, są również w pełni bezpieczne dla włosów farbowanych.