Jest to najlepsza alternatywa dla osób, które nie chcą poddać się transplantacji włosów lub z przyczyn zdrowotnych nie mogą tego zrobić. Można go również stosować w połączeniu z zabiegiem transplantacji włosów. Tuż po jego wykonaniu można powrócić do pełnego i aktywnego życia, wliczając pływanie i sport ekstremalny.  Zintegrowany system włosów CRL  stworzony jest do unikalnej linii włosów i skóry głowy pacjenta, dzięki temu otrzymując odpowiednio (indywidualnie) dopasowane, nowe włosy, pozwalające aktywnie korzystać z życia, bez kompromisów. Zaawansowany, nieinwazyjny, dermatologicznie testowany, w całości lub częściowo uzupełnia ubytki włosów.

 

Dzięki współpracy z Cesare Ragazzi Laboratories Saifi HAIR TRANSPLANT to obecnie jedyna klinika w Polsce oferująca opatentowany system CNC uzupełniania włosów.
System CNC stworzony przez Cesare Ragazzi Laboratories (CRLAB) jest dedykowany osobom, które pragną przywrócić swoje włosy.
Zespół ekspertów przez lata pracował w warunkach wysokiej technologii nad rozwojem systemu CNC, aby uzyskać zaawansowany, nieinwazyjny, dermatologicznie przetestowany, w całości lub częściowo uzupełniający ubytki włosów system.
System CNC  swoje zastosowanie najczęściej znajduje wśród osób, u których z różnych przyczyn (np. zdrowotnych) nie może zostać przeprowadzony zabieg transplantacji włosów, bądź u pacjentów, u których najlepszym rozwiązaniem jest połączenie dwóch metod: zarówno transplantacji włosów, jak i systemu CNC . Efekt założenia systemu CNC jest natychmiastowy.
 

TRYCHOLISTIC

Centrum Pomocy Włosom

oferuje niechirurgiczny system uzupełniania włosów CNC 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej